Vítáme vás na stránkách inovativní poradenské a inženýrské firmy TECHEM CZ, s.r.o.

V r. 2014 tomu je již 20 let, co úspěšně spolupracujeme s našimi klienty a partnery

Patrně stojíte před rozhodnutím, zda úkol, který byl před vás nastolen, máte řešit sám nebo zda máte někoho požádat o pomoc, nebo jste se již rozhodl požádat o pomoc externí firmu, jenom ještě nevíte kterou. Přečtěte si proto naše stránky a posuďte, zda jsme tou externí firmou, která by vám mohla pomoci a rozhodněte se, případně se s námi spojte nebo nám napište. Na vaše případné dotazy, za které předem děkujeme, vám rádi odpovíme. Pamatujte na slova Jean – Pierre Vollmera ze společnosti  AKZO:

„Vyhněte se tomu, že byste dělali všechno a nebyli mistry v ničem“.

„Není důležité být nejsilnějším, ale nejrychlejším a nejchytřejším“.molekuly

 

„Kdo nic nežádá, nic nemá“.

Pracovníci firmy TECHEM CZ, s.r.o.

Za činnosti a výsledky podporující udržitelný rozvoj chemického průmyslu v souladu se  zásadami programu RESPONSIBLE CARE udělil dne 2. října 2007 Svaz chemického průmyslu ČR členské společnosti TECHEM CZ, s.r.o. osvědčení o zápisu do seznamu společníků RESPONSIBLE CARE při SCHP ČR s právem užívat logo tohoto programu. V letech 2009 a 2012 společnost propůjčení loga obhájila.


Společnost TECHEM CZ byla v r. 2013 oceněna a certifikována společností BISNODE Česká republika, a.s., Praha nezávislým ratingem „A“. Toto ocenění mohou získat pouze ty společnosti, které splňují přísná ekonomická kritéria a podmínky certifikace. Udělením ratingu „A“ společnost splnila nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti a zařadila se mezi 0,29 % českých firem, které mohou využívat certifikát A jako symbol nejvyššího ratingového ocenění.

Certifikát Rating „A“
(certifikát v obou jazycích přiložen)

TECHEM CZ připravuje nové webové stránky.